İstanbul Şoförlü Araç Kiralama

İstanbul Şoförlü Araç Kiralama

Araçları kendi başına kiralayabileceğiniz gibi şoförlü olarak da kiralamanız mümkündür. Şoförlü araç kiralama hizmeti araç kiralama hizmetinden daha rahat daha avantajlı bir hizmettir. Ehliyeti olan arabası olmayan ya da her ikisi de olmayan kişiler için şoförlü araç kiralama her açıdan avantajlı bir hizmettir. Şoförlü kiralanan araçlarla beraber yolculuğun keyfini sürebilir, şehir içi şehir dışı seyahatlerinize, davetlere, düğünlere, havalimanlarına kısacası dilediğiniz her yere konforla gidebilirsiniz.

Birçok araba modeli içerisinden dilediğiniz modeli seçerek şoförlü araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Şoförlü araç kiralamanın birçok kolaylığı bulunmaktadır. Mesela aracı siz kullanmadığınız için yapılan kazalardan, trafik ihlallerinden siz sorumlu tutulmazsınız, siz sadece yolculuğun tadını çıkarırsınız, trafik stresini yaşamazsınız. Şoförlü araç kiralama hizmetinde fiyatlar kiralayacağınız arabanın modeline göre değişiklik göstermektedir. Şoförlü araç kiralama hizmeti Türkiye’nin en kalabalık şehri İstanbul’da tercih edilen bir hizmettir.

Şoförlü Araç Kiralama

Tatil ya da özel günler için araç kiralama hizmetleri birçok kişi tarafından tercih edilen hizmetlerden birisidir. Tatil için özgürce tatilini gerçekleştirmek özel günler için ise özel günün anlam ve önemi için araç kiralama işlemleri bir ihtiyaç haline gelmiş durumda. Bu nedenle araç kiralama firmamızda birçok araç kiralama hizmetleri bulunuyor. Sadece araç kiralama işlemlerinin yanı sıra aynı zamanda şoförlü araç kiralama hizmetleri de sunuyoruz. Sitemizi ziyaret eden müşterilerimiz site içerisinde araçlarımız ile ilgili bilgi alabiliyorlar. Almış oldukları bilgi ışığında diledikleri araçları kiralamak için gerekli işlemlere başlayabiliyorlar.

Sunmuş olduğumuz araç kiralama hizmetlerinden birisi de İstanbul şoförlü araç kiralama hizmetleridir. Müşterilerimiz tarafından beğenilen araçlar için özel şoförlerimizin görevlendirilmesi ile belirtilen gün sayısı kadar araçlar şoförlü bir şekilde kiralanıyor. Şoförler araç kullanım konusunda deneyimli ve gidilmesi istenilen yere güvenli bir şekilde transfer işlemlerini tamamlıyor. Sunmuş olduğumuz şoförlü araç kiralama işlemlerinde belirtilen tarihte görevli şoför personelimiz araç ile birlikte müşterilerimize taktim edilerek şoförlü araç kiralama işlemleri başlamış oluyor.

Müşterilerimiz iş seyahatlerinde, toplantılarında, düğün nişan gibi önemli organizasyonlarda ileri sürüş yeteneğine sahip, en az 5 yıllık ehliyet sahibi, şirketimiz bünyesinde çalışan, düzgün diksiyona sahip, Türkçeyi iyi bir şekilde kullanan, aynı şekilde istenildiği zaman yabancı dilleri bilen personellerimiz ile müşterilerimize kaliteli hizmetler sunuyoruz. Şoförlü araç kiralamada görevlendirdiğimiz firmamız personellerinden şoför olarak hizmet veren kişiler özel şoför sertifikasına sahip bir şekilde hizmet sunuyoruz. A noktasından B noktasına güvenli ve kusursuz bir seyahat etme durumu söz konusudur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir